O nas

Katalogi firm to popularne narzędzie, pozwalające poinformować świat o swoim istnieniu. Standardowych katalogów jest w internecie mnóstwo. Znalezienie tych najlepszych, jest jednak trudnym zadaniem. Na szczęście nie dla Państwa! FirmyPolski.com to jeden z najskuteczniejszych katalogów firm, działających w kraju. Wieloletnia historia, a także duża liczba zweryfikowanych wpisów, potwierdzają naszą wysoką pozycję na liście branżowych katalogów.

Obecność firmy w naszym katalogu, to coś więcej, niż dodanie wpisu do kolejnej internetowej książki telefonicznej. W odróżnieniu od innych katalogów, działamy jako przedstawiciel Państwa oferty. Poza standardowymi danymi kontaktowymi, mogą Państwo zareklamować firmę tak, jak sami uważają to za stosowane.

Redagując opis jej działalności i dodając zdjęcia, każdy z Państwa może stworzyć spersonalizowaną wizytówkę, każdego dnia zdobywającą nowe odsłony. Linki wychodzące z naszego katalogu, przeniosą dużą moc na Państwa firmową stronę, wzmacniając jej pozycję w wyszukiwarce. A to tylko jedna z korzyści, jakie można uzyskać dzięki katalogowi FirmyPolski.com.